Tělový krém "Radostné očekávání" ml 50

Tělový krém "Radostné očekávání" (1)
Novinka

Originální krém s africkým bambuckým máslem působí proti popraskané suché pokožce Více informací

 U dodavatele 
334
Vyberte variantu
ks
Výrobce:
Ingeborg Stadelmann
Katalogové číslo:
14364591
Záruka:
2 roky
ks

Nová série "Radostné očekávání" je určena k denní péči všem, kteří milují čerstvě sladké a útulné vůně. Je opravdový požitek pro pokožku. Mladé ženy si vůni této série zamilují a budoucí matky je budou rádi používat nejen v době radostného očekávání. Zamilujte si aromapéči "Radostné očekávání" - je to welnes pro doma.

Dopřejte Vaší pokožce něco dobrého - zkuste nakombinovat i tělový krém nebo olej vždy s hydrolátem podle Vašeho přání, doporučujeme obvzláště neroli hydrolát. Těšte se na kouzlo vůně, která se na Vaší pokožce individuálně vyvine!

Hodnotná péče medově sladkého tělového krému "Radostné očekávání" působí zvlhčujícím účinkem na suchou a popraskanou pokožku Vašeho těla. Tajemstvím úspěchu je přídavek afrického bambuckého másla "Nilotica". Tělový krém se samozřejmě hodí pro péči o pokožku pro celou rodinu!

Složení: jojobový a baobabový olej, včelí vosk, bambucké máslo, neroli a růžový hydrolát, olej z meruňkových jader, máslo z manga, citron, neroli, mandarinka, růže, santalové dřevo, Benzoe Siam

Mohlo by Vás také zajímat