O nás

Sedmero kvítí je internetový obchod zabývající se prodejem aromaterapeutického zboží značky Original IS Aromamischungen - Originální IS aromasměsi.

Jedná se o výrobky vyvinuté známou porodní asistentkou Ingeborg Stadelmann ve spolupráci s lékárníkem Dietmarem Wolzem z Bahnhof-Apotheke v Kemptenu v Německu. Sedmero kvítí se nyní zaměřuje především na zboží určené těhotným ženám, rodičkám, šestinedělkám a jejich dětem, ale po dohodě je možno zprostředkovat veškeré zboží prodávané v Bahnhof-Apotheke.

Náš obchod si klade za cíl zpřístupnit českým zákazníkům velmi kvalitní, čistě přírodní produkty, které mohou znát z knihy Zdravé těhotenství, přirozený porod. Přejeme si, aby i českým ženám bylo dopřáno znát a používat takové výrobky, které jim nejen pomohou řešit běžné obtíže v průběhu těhotenství, porodu a kojení, ale také přispějí k jejich pohodě, spokojenosti a radosti. Aby se mateřství stalo krásnou etapou jejich života...

Moje původní profese je poradenská psycholožka a dříve jsem pracovala s dětmi a duševně nemocnými lidmi. K mým koníčkům už mnoho let patří alternativní medicína, především fytoterapie, nyní se zajímám také o aromaterapii a homeopatii.

Díky vlastnímu mateřství jsem objevila knihu Zdravé těhotenství, přirozený porod a když jsem zjistila, že aromaterapeutické směsi Ingeborg Stadelmann se u nás nedají koupit, rozhodla jsem se s paní Stadelmann navázat spolupráci a pokusit se o dovoz zboží do České republiky. Myšlenku se podařilo zrealizovat, a tak jsem v červnu 2010 začala s prodejem několika základních produktů z řady aromasměsí a čajových směsí. Věřím, že postupně se nabídka zboží bude rozšiřovat a že si zboží najde své zákazníky. 

Mgr. Klára Hrušková

IČ: 68083262

Adresa:

Klára Hrušková

K Alejím 186

763 61 Pohořelice u Napajedel

Česká republika

 

telefon:

+ 420 777 233 142

číslo účtu:

2700413649/2010


Kontaktní formulář