Mýdlo Moravité - Víno v růžích 100g

Mýdlo Moravité - Víno v růžích 100g (1)
Novinka

Extra jemné přírodní mýdlo se syrovátkou a olivovým olejem Více informací

 Skladem 
157
ks
Výrobce:
Moravite
Katalogové číslo:
SK011109111
Záruka:
2 roky

Extra jemné přírodní mýdlo se syrovátkou a olivovým olejem jemně čistí pokožku a podporuje její přirozenou funkci. Vyváženou kombinací rostlinných olejů, syrovátky, mořské soli a vitamínu E v mýdle je zaručena jeho šetrnost, vysoká čistící a pěnící schopnost a dlouhodobá stabilita. Mýdlo vlastní certifikát o bezpečném použití u dětí od narození. Mýdlo je navíc obohaceno o směs éterických olejů, vinnou révu a růže.
 
Extra jemné mýdlo je vhodné:
• K mytí děti již od narození • k mytí nejcitlivějších typů pleti a pokožky celého těla
• k mytí všech typů vlasů (po umytí doporučujeme následný, mírně kyselý oplach např. citronovou vodou)
• k holení
• pro ty, kteří preferují mýdla s jemnou vůní rostlinných olejů
 
Použití: mýdlo navlhčete, napěňte a jemně rozetřete po mokré pokožce. Zamezte vniknutí do očí. Po umytí důkladně opláchněte čistou vodou.
 
Doporučení: Mýdlo nenechejte rozmáčet a nevystavujte zbytečně extrémním výkyvům teplot. Skladujte mimo dosah dětí.
 
Upozornění: mýdlo slouží pouze k vnějšímu použití, zamezte vniknutí do očí. Nepoužívejte v případě jakékoliv alergie na použité suroviny.
 
Ingredients/Složení: Aqua (voda), Sodium Olivate (zmýdelnatělý olivový olej), Sodium Cocoate (zmýdelnatělý kokosový olej), Sodium Palmate (zmýdelnatělý palmojádrový olej), Mel (med), Maris Sal (mořská sůl), Tocopherol (vitamín E), Whey Powder (sušená syrovátka), Rosa Damascena Flower (růže). Vitis Vinifera Leaf (vinná réva, Geraniol, D-Limonene, Linalool, Cl 77007