Mýdlo Moravité - Anýz 100 g

Mýdlo Moravité - Anýz 100 g (1)

Stoprocentní olej z anýzu obohacený o špetku papriky. Teplé a aromatické mýdlo, které zahřeje na těle i na duši! Více informací

 Skladem 
149
ks
Výrobce:
Moravite
Katalogové číslo:
40220303
Záruka:
2 roky

Přírodní mýdlo se syrovátkou a olivovým olejem jemně čistí pokožku a podporuje její přirozenou funkci. Vyváženou kombinací rostlinných olejů, syrovátky, mořské soli a vitamínu E v mýdle je zaručena jeho šetrnost, vysoká čistící a pěnící schopnost a dlouhodobá stabilita.

Mýdlo je navíc obohaceno o sušenou červenou papriku a 100% přírodní éterický olej anýzu. Ty mýdlu propůjčují výrazně teplé, kořeněné, typicky anýzové aroma a krásně oranžovou barvu. Mýdlo má lehce abrazivní a prohřívací efekt.

Mýdlo je vhodné:

  • pro ty, kteří mají rádi kořenitou vůni anýzu

  • k mytí všech typů pokožky celého těla, zejména zralé, mastné, se sklonem k akné

  • ke stimulaci unavené pokožky a její revitalizaci

  • k mycí masáži míst postižených celulitidou

  • k mytí vlasů, zejména mastných či se sklonem k tvorbě lupů (s vhodným následným kyselým oplachem, například citronovou vodou)

  • k holení

Použití: mýdlo navlhčete, napěňte a jemně rozetřete po mokré pokožce. Zamezte vniknutí do očí. Po umytí důkladně opláchněte čistou vodou.
 
Doporučení: Mýdlo nenechejte rozmáčet a nevystavujte zbytečně extrémním výkyvům teplot. Skladujte mimo dosah dětí.
 
Upozornění: mýdlo slouží pouze k vnějšímu použití, zamezte vniknutí do očí. Nepoužívejte v případě jakékoliv alergie na použité suroviny.

Ingredients/Složení:Aqua (voda), Sodium Olivate (zmýdelnatělý olivový olej), Sodium Cocoate (zmýdelnatělý kokosový olej), Sodium Palmate (zmýdelnatělý palmojádrový olej), Illicium Verum Fruit Oil (100% přírodní éterický olej anýz), Maris Sal (mořská sůl), Tocopherol (vitamín E), Whey Powder (sušená syrovátka), Capsicum Annuum Fruit Powder (

ervená paprika sladká mletá), *D-Limonene, *Linalool

*Součást přírodních éterických olejů